Mājas vizītes pieteikšana

Mājas vizītes pieteikšana pēc
iepriekšēja pieraksta no plkst.
09:00-15:00
67 144 015 (Rīga, Rīgas raj., Jūrmala)
63 423 550 (Liepāja)
Rīgā - 12,00 EUR
Rīgas rajonā, Jūrmalā - 22,00 EUR
Liepājā - 7,00 EUR
Kas jāzina nododot analīzesexpand_more

Analīzes var nodot pēc paša vēlēšanās (arī anonīmi) un ar ārsta nosūtījumu uz jebkuras laboratorijas veidlapas.

Saskaņā ar Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulu attiecībā uz personas datu drošību, no 25.05.2018. dodoties uz Laboratorijas pieņemšanas punktu Jums jābūt līdzi:

  1. Pasei vai ID kartei.
  2. Ja izmeklējumus veiks bērnam līdz 14 gadu vecumam: bērna dzimšanas apliecība + vecāka pase/ID karte vai bērna pase/ID karte + vecāka pase ar ierakstu par bērnu.
  3. Bērns no 14 gadu vecuma izmeklējumus drīkst veikt patstāvīgi vai kopā ar kādu no vecākiem (ja tāda ir bērna izvēle).

Laboratoriskos pakalpojumus sniedzam visiem pacientiem un klientiem, mūsu filiālēs visā Latvijā. Apskatīt filiāles

Asins ņemšana pieņemšanas punktāexpand_more

Nodot asinis izmeklējumiem ir vēlams tukšā dūšā no rīta pirms fiziskas slodzes un diagnostiskām procedūrām. Pieņemšanas punktā Jums pārjautās, ja nodosiet analīzes, kurām ir nepieciešama iepriekšēja sagatavošanās. 

Tukšā dūšā obligāti nodot analīzes uz šādiem izmeklējumiem: glikoze, glikozes slodzes tests, C-peptīds, insulīns un HOMA indekss. Ieteicams tukšā dūšā nodot analīzes arī uz izmeklējumu: Somatotropais hormons.

Asinis analīzēm ņem no vēnas ar vienreizlietojamām sistēmām, apmācīts laboratorijas personāls. Tomēr jāatceras, ka asins ņemšana ir invazīva procedūra un ir iespējamas komplikācijas :

  1. Ja marles tamponu nepietur pietiekami stingri vai pietiekami ilgi pēc asins parauga noņemšanas, ir iespējams asins izplūdums. Tā izmērs ir atkarīgs no pacienta organisma īpatnībām.
  2. Pacientiem, kuri lieto antikoagulantus, marles tampons jāpatur ilgāk piespiests dūriena vietai (apmēram 10 minūtes), jo asinis sarec lēnāk.
  3. Bērniem, kuri ir nemierīgi un kam nav iespējams rociņu noturēt nekustīgi, arī iespējams asins izplūdums.

Ja asins izplūdums (zilums) traucē un sāp, varat uzlikt spirta kompresi vai pretsāpju ziedi.

Nesam materiālu uz punktuexpand_more

Materiāls (urīns, izkārnījumi, krēpas, sperma u.c.) jānodod tīros trauciņos, kurus bez maksas var saņemt laboratorijā vai pie ārstējošā ārsta.

Pievienotie faili: Instrukcijas par materiālu savākšanu. 

Rezultātu saņemšana un interpretācijaexpand_more

Izmeklējumu rezultātus:

  1. var saņemt izdrukātā formā Laboratorijas pieņemšanas punktā. Izmeklējumu rezultātu pārskatus izsniedz tikai tieši klientam vai tā pilnvarotai personai, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Bērnu (līdz 14 gadu vecumam) izmeklējumu rezultātu pārskatus izsniedz tikai bērna vecākiem (uzrādot personu apliecinošu dokumentu un bērna dzimšanas apliecību) vai tā pilnvarotai personai.

2. var apskatīt un izdrukāt Datamed sistēmā:

1) izmantojot eID kartes, SEB, DNB bank, Citadele, Luminor vai Swedbank internetbankas pieejas datus 30 dienu laikā pēc izmeklējumu nodošanas bez maksas;

2) Laboratorija uz Jūsu norādīto e-pastu nosūtīs saiti uz Datamed vietni. Autorizācijai sistēmā ievadīsiet Laboratorijā norādīto tālruņa numuru un īsziņā saņemsiet piekļuves kodu (derīgs 10 minūtes), kuru ievadot Jūs varēsiet apskatīt, lejuplādēt un pārsūtīt izmeklējumu rezultātus.

Atbildēs ir norādīti katra parametra referentie lielumi (normas) atbilstoši vecumam, dzimumam, grūtniecības nedēļai. Norādot personu jaunos identifikāciju kodus, papildus jānorāda dzimšanas dati, lai varētu aprēķināt referentos lielumus.

Laboratorisko izmeklējumu rezultāti vienmēr jāinterpretē kopā ar pārējiem pacienta izmeklējumu datiem, ko veic ārstējošais ārsts.

NMS Laboratorija ir par Veselu cilvēku Veselā valstī. Atbalstam, rosinām un uzrunājam ik vienu domāt par savu veselību kā ieguldījumu savai nākotnei.

Gastrointestinālā trakta disbakterioze
Cilvēkam draudzīgas baktērijas ir ļoti svarīgas gremošanas un imūnsistēmas veselībai, ar to detoksikācijas un hormonu regulēšanas potenciālām iespējām, kā arī ņemot dalību barības vielu sadalīšanas un absorbcijas procesos. Mainīta mikroorganismu ekoloģija zarnu ...
Lasīt vairāk
MALDI TOF masas spektrometrija mikrobioloģisko izmeklējumu jomā
Viens no svarīgākajiem laboratorijas uzdevumiem mikrobioloģijas jomā ir ātra un mikroorganismu sugas identifikācija, lai noteiktu pacientam infekcijas ierosinātāju un ārstēšanai izvēlētos atbilstošākos antimikrobiālos līdzekļus. Līdz šim, klīniski diagnostiskajās ...
Lasīt vairāk
Molekulārie alergēni
Kas ir molekulārie alergēni jeb alergēnu komponentes? Katrs alergēns sastāv no daudzām, dažādām molekulām, no kurām dažām piemīt izteiktas alergēnās īpašības, savukārt citām molekulām šādas īpašības ir minimālas vai nemaz. Molekulas, kuras var izraisīt ...
Lasīt vairāk

Veselība ir kā ābele ar saknēm, zariem, stumbru, ziediem un augļiem. Saknes ir mūsu vecāki un vecvecāki. Tas ir mantojums, ko saņemam piedzimstot. Tā ir mūsu ģenētika.

Stumbrs, zari un ziedi- tas ir pats cilvēks ģimenē un sabiedrībā. Augļi- tā ir mūsu nākamā paaudze. Viss ir savstarpēji saistīts.

1. Uzturs

Viens no veselības pamatakmeņiem ir pareizs un sabalansēts uzturs. Sena paruna saka: “Tu esi tas, ko Tu ēd”. Mūsu ēdienkarte nav tikai ēšanas paradums, bet domāšanas un dzīves veids.

2. Domas, uzvedība, rīcība

To pašu varam teikt par savām domām, uzvedības modeļiem un rīcību. Domā veselīgi! Daudzi literatūras avoti norāda uz tiešu mūsu domāšanas un uztveres saistību ar slimību attīstību. Pasaulē populāra autore Luīza Heja norāda, ka ar savu domu spēku un iedvesmu cilvēks spēj sasniegt harmoniju ar apkārtējo pasauli, atbrīvot sevi no fiziskām un iedomu slimībām un būt laimīgs.

Ja esat cilvēks, kurš interesējas par laboratorijas izmeklējumu ezotērisko skaidrojumu, Jūs var interesēt īss to izklāsts un pozitīvo afirmāciju spēks.

3. Fiziskā aktivitāte

Svarīgi ir sevi fiziski nodarbināt, jo pārsvarā mūsu darbs tehnoloģiju laikmetā ir mazkustīgs.

4. Zāles un ķīmija

Jūs jau ziniet, ka zāles nav mūsu labākie draugi, jo ārstējot vienu, mēs izjaucam citu, svarīgu mūsu organisma sistēmu darbu. Protams, ir situācijas, kad mēs esam spiesti tās lietot!

Šie piedāvājumi ir komplekti ar atlaidi un bezmaksas vēnas punkciju:


Laboratorijas veselības pārbaude Sievietēm
        15 EUR

TTH, Glikoze, Kreatinīns, ALAT, Pilna asins aina, Ferritīns, Kopējais holesterīns, ZBL holesterīns

Laboratorijas veselības pārbaude Vīriešiem         15 EUR

PSA, Glikoze, Kreatinīns, ALAT, Pilna asins aina, Kopējais holesterīns, ZBL holesterīns, TTH

Par datu aizsardzībuexpand_more

NMS Laboratorija SIA privātuma politika attiecībā uz klientu personas datu apstrādi.

Par jautājumiem saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi lūdzam kontaktēties ar NMS Laboratorija SIA datu aizsardzības speciālistu Aigaru Šturmu – e-pasts: aigars.sturms@gmail.com.

arrow_upward