Nacionālais Medicīnas Serviss - Laboratorija
67-144-015Tālrunis uzziņām
Tālruņi:

+ 371 67144015
+ 371 67143756

Fakss:

+ 371 67436700

info@nms-laboratorija.lv

MANI REZULTĀTI

INFORMĀCIJA PACIENTIEM

PAR ANALĪŽU REZULTĀTU PĀRSKATU SAŅEMŠANU

 

No 01.03.2018. NMS Laboratorija SIA (turpmāk – Laboratorija) mainīsies Izmeklēšanas rezultātu pārskatu saņemšanas kārtība, ievērojot EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULU (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

 

Lai uzlabotu personu datu aizsardzību, turpmāk piekļuve izmeklējumu pārskatiem elektroniskā veidā tiks nodrošināta ar 2 līmeņu autorizāciju sekojošā kārtībā:

1.      Pacients, pasūtot laboratorisko izmeklējumu, izvēlas un piekrīt Izmeklēšanas pārskata elektroniskai saņemšanai;

2.      Laboratorija pasūtījuma kvītī reģistrē pacienta mobilā tālruņa numuru un e-pastu;

3.      Kad izmeklējuma rezultāts ir sagatavots, Laboratorijas nosūta e-pasta vēstuli ar saiti uz piekļuvi izmeklējuma rezultātam medicīniskās diagnostikas informācijas sistēmas portālā www.datamed.lv ;

4.      Autorizācijai nepieciešams ievadīt mobilā tālruņa numuru (to pašu, kas norādīts reģistrējoties izmeklējumam);

5.      Uz pacienta mobilo tālruni tiek nosūtīts autorizācijas kods (derīgs 10 minūtes), kuru ievadot, būs iespēja apskatīt, lejupielādēt saglabāšanai vai pārsūtīt analīžu rezultātu.

Ja izmeklējumam nepieciešams piekļūt atkārtoti, jāklikšķina e-pastā saņemtā saite, un tiks atsūtīts jauns piekļuves kods.

 

Autentificējoties ar Swedbank, SEB, Nordea, DNB, Luminor, Citadele internetbankām, eID karti, Datamed portālā tiek nodrošināta pacienta piekļuve visiem saviem Datamed sistēmā pieejamiem izmeklējumiem, tai skaitā bezmaksas piekļuve pēdējo 30 dienu laikā veiktajiem izmeklējumiem.

 

Datamed SIA ir NMS Laboratorija SIA personu datu apstrādes operators, kas darbojas NMS Laboratorija uzdevumā, lai nodrošinātu pacientu piekļuvi saviem izmeklējumu rezultātiem.

 

 

 NMS Laboratorija SIA